تبلیغات
تراوین بلاگ IRAN-POOP - یادداشت های شخصی یک کاراگاه در تهران
نویسندگان
1. مرتضی   2.آرش
آرشیو ماهانه
پشتیبانی
 
انتخاب زبان

 

آن چه در پی می آید،یادداشت های شخصی یک کاراگاه در تهران،از سال های 1395 تا سال 1400 هجری شمسی ....

 

15 شهریور 1395

امروز گزارش مشکوکی به دفترمان گزارش شد. خانم میان سالی از منطقه گیشا از همسایه اش شکایت داشت و می گفت دیشب تا صبح از اتاق پسر نوجوان همسایه شان، جمله ی "غارت نکنید نامردااااا" را با فاصله 5 دقیقه به 5 دقیقه شنیده است. دکتر مخصوص ما برای خانم میان سال دو بسته دیازپام 10 تجویز کرد

بقیه در ادامه مطلب


15 شهریور 1395

امروز گزارش مشکوکی به دفترمان گزارش شد. خانم میان سالی از منطقه گیشا از همسایه اش شکایت داشت و می گفت دیشب تا صبح از اتاق پسر نوجوان همسایه شان، جمله ی "غارت نکنید نامردااااا" را با فاصله 5 دقیقه به 5 دقیقه شنیده است. دکتر مخصوص ما برای خانم میان سال دو بسته دیازپام 10 تجویز کرد

17 شهریور 1395

امروز گزارش مشکوک دیگری داشتیم از خانه ای در خیابان آزادی که چراغ اتاق خواب آن در طول سه ماه گذشته،هر شب راس ساعت 2 نیمه شب روشن شده و پس ازچند ثانیه خاموش می شود و لحظاتی بعد از پنجره آشپزخانه نوری سبز و آبی ساطع می شود به ادعای شاهد عینی،نور سبز و آبی احتمالا از یک لپ تاپ روشن است.تحقیقات ما نشان می دهد که در خانه مذکور زوج جوان بر سر جانورانی به نام "گول ها" جروبحث می کردند. زن جوان فریاد می زده که : " تو اون گول های لعنتی رو از من بیش تر دوست داری" .

22 شهریور 1395

مامور مخفی ما دیشب ساعت 3 نیمه شب در خلال یک عملیات مخفی کاری در خیابان متوجه حضور دو نوجوان در خیابان شد،این دو سعی می کردند از کیوسک تلقن عمومی تماس بگیرند. با هوشیاری مامور مخفی ما صدای مکالمه تلفنی ایشان ضبط شده که به شرح زیر است :
توتنی ها با 270 تا سرباز محافظ دارن حمله می کنن،کجایی پس،چرا آن نمیشی؟
-من یه شب خوابیدما... اکانت رو داغون کردین؟ اتحاد "شلوارک پوشان سرخ" کجان پس؟
مکالمه را بار ها با حضور منخصصان گروه جرایم تکنولوژیک گوش دادیم اما معنی عبارات "توتنی" و "آن شدن" و "اتحاد شلوارک پوشان سرخ" را هرگز متوجه نشدیم.

10 مهر 1395

دیروز از دایره نظارت بر عملکرد بیمارستان ها گزارشی به دست ما رسید مبنی بر حضور مورد مشکوکی در یکی از بیمارستان های حوالی شهرک قدس . خانمی بیست و هشت ساله که به شدت از درد زایمان رنج می برد،سراسیمه با همراهی همسرشان به بیمارستان مذکور مراجعه کرده و از پزشکان مسوول خواسته بودند که در طول عمل زایمان،لپ تاپی که به اینترنت متصل باشد در اختیار او قرار دهند. پزشکان با درخواست ایشان موافقت نکردند اما خانم با گریه شدید اذعان کردند که اگر همین الان لپ تاپی به نرسانند "عمارت جادو" نابود خواهد شد!

23 آبان 1395

روز گذشته مادر گریانی به یکی از مراکز مجموعه ی ما در حومه ی شهر مراجعه کرد و ار ماموران ما طلب یاری کردند. افراد ما گزارش دادند که مادر گریان از بی خوابی 98 ساعته ی پسر جوان خود نگران است.هم چنین در طول ماه گذشته رفتار نامانوسی از فرزند خود دیده است. پسر جوان این خانواده که تا چند روز دیگر عروسی اش است حتا در مراسم خواستگاری هم مثل دیگر مهمانی های یک ماه گذشته از خانواده عروس اجازه خواسته تا دقایقی با اینترنت کار کند.در پی اصرار خانواده ها مبنی بر آگاهی شان از رفتار وی،جوان اظهار کرده که "باید به دهکده ام سری بزنم" . به گزارش خواهران داماد،پدر عروس با شنیدن این جمله به سرعت با ازدواج دخترشان با جوان مذکور موافقت کرده است.

29 آبان 1395

همکاران ما در "دایره زباله" دیروز بین زباله های منطقه 12 یادداشت مشکوکی کشف کردند که گویا برگی از دفترچه خاطرات فردی نامعلوم است.یادداشت مذکور به شرح زیر است : "اتحاد کل کل کنان بی ادعا،ساعت 4 صبح میخوان به من حمله کنن،فکر میکنن من 4 صبح خوابم...غارتگرا...دارم سعی میکنم با فتوشاپ یه عکس رو دست کاری کنم تا قبل ساعت صبح براشون بفرستم...تو عکسه تعداد سربازای لژیونمو از 37 تا به 370 تا تغییر بدم که اگه نقشه م بگیره خیلی خوب میشه،اما گه ادمین بفهمه بن میشم"
نیرو های ما احساس خطر میکنند چرا که تعداد کلمات بی معنی در مدارک اخیر بیش تر و بیش تر می شود. بنده فکر میکنم کلمه ی "ادمین" یک غلط نوشتاری است و اصل آن "اد مین"است که به معنای "دقیقه ای اضافه کن" یا "دقیقه اضافه شده" بوده.اما کلمه "بن" برای من هیچ معنایی جز قدغن کردن ندارد... مسلما توطئه ای در کار است.گزارش کامل خود را به مرکز "نیرو های ویژه ی مبارزه با توطئه های ناشناس" ارسال کردیم.

5 آذر 1395

اوضاع روز به روز بد تر میشود. بیماری های جدیدی با نام های "شیزوتراویانوزوئیک و "تراویانوفوبیک" در سطح شهر شیوع پیدا کرده است که به واسطه ی یک ویروس آلمانی به نام تراوین با نام علمی "تی وایرس" منتقل می شوند.به گزارش تیم متخصص "پزشکان با صفا" مبتلایان به این ویروس به موجود عجیبی به نام "تراوی" تبدیل میشوند.تراوی ها بر خلاف زامبی ها که شب ها بیدارند و روز ها میخوابند،تمام اوقات بیدارند و میل شدیدی به استفاده از اینترنت در آن ها دیده میشود.بنا به تحقیقات ما تراوی ها در در دسته های چند تایی به نام "اتحاد" حمله میکنند اما بر خلاف زامبی ها که فقط به مردم عادی یورش می برند،آن ها به خودشان هم رحم نمی کنند.دستورات امنیتی لازم برای جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری داده شده است. بنا بر آخرین آمار ارایه شده به سازمان بهداشت روانی،هم اکنون در ایران تیم پزشکی ما تلاش بی وقفه ای برای کشف واکسن یا پاد زهری برای بیماری مذکور،شروع کرده اند.

3 دی 1395

دیشب اتفاق بسیار بدی افتاد.سامان،پسرم 17 ساله ام در خواب فریاد می زد : "وااااای منجنیق ها دارن می آن" . وقتی او را بیدار کردم مثل یک تراوی به سمت کامپیوترش دوید و درحالی که بی اختیار زمین می خورد این شعر را زمزمه می کرد: " توتنی شاد و خندانم... قدر گلد هامو می دانم... حمله کنم من... تاپ بشوم من... تراویان ام من...خندانم!"
متاسفانه سامان هم تراوی شده است... اشک های من بر کاغذ ریخته وصفحه ی یادداشت خیس شده است... دیگر نمی توانم به نوشتن ادامه بدهم.

12 بهمن 1395

تراوی ها تمام شهر را گرفته اند. هیچ جا، هیچ امنیتی نیست. در محل کار،در رستوران ها و در بیمارستان ها،همه جا تراوی ها هستند...پای کامپیوتر هایشان تغذیه میکنند و با لبخند های عجیبی که تحویل تان میدهند شما را به تراویان دعوت میکنند. هیچ درمانی برای بیماری شان نیست. همه به جای آن که درباره مسایل واقعی حرف بزنند در باره ناتار ها و اتحاد ها حرف میزنند.اکنون که این یادداشت ها را می نویسم در یک اتاقک نمور و تاریک در فاضلاب های شهر هستم.هیچ جای دیگری برای برای فرار از تراوین نیست !!!------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارسال شده در: مطالب مفید  , جمعه 6 آذر 1388
نویسنده: مرتضی  ,  ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام  ,  نظرات ( )


درباره ی ما
سلام

۩
۩۩۩
ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞POOP۞۩ஜ
۩۩۩۞۩۩۞۩۞۩۞۩۩۩

این وب را بچه های اتحاد IRAN(POOO) راه اندازی کردن تا شما دوستان عزیز علاوه با یادگیری مباحث این بازی با آن هم نیز آشنا شوید. امیدواریم که این وب رضایت شما را جلب کند .

ثبت نام در تراوین
 ثبت نام در تراوین

برای ثبت نام هنوز دیر نیست

شما می توانید با وارد شدن به تراوین ثبت نام کنید و شروع به بازی کردن کنید

آمار و اطلاعات

» کل بازدید:
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :

نظر سنجی
در ارتباط با كیفت پایگاه اینترنتی اتحاد ایران نظر بدهید.....