تبلیغات
تراوین بلاگ IRAN-POOP - هر آنجه در مورد هیرو باید بدانید
نویسندگان
1. مرتضی   2.آرش
آرشیو ماهانه
پشتیبانی
 
انتخاب زبان

قهرمانان (Heroes)
كلی (General)

پیش‌نیاز: عمارت قهرمان سطح 1

در عمارت قهرمان شما می‌توانید یک قهرمان پرورش دهید. برای این کار شما باید ابتدا یک سرباز معمولی تربیت کنید، بعد این سرباز را به عنوان قهرمان پرورش دهید. پس اول به سربازخانه یا اصطبل نیاز خواهید داشت. قهرمان را مثل هر نیروی دیگری می‌توان به عنوان نیروی كمكی به دهكده‌های دیگر اعزام كرد. برای این کار حتماً باید در دهکده مورد نظر عمارت قهرمانان ساخته باشید تا بتوانید قهرمان را به عنوان پشتیبانی به آنجا بفرستید. وقتی قهرمان تربیت می‌شود 5 امتیاز مهارتی به دست می آورد كه از آنها برای افزایش دادن 5 توانایی او می‌توان استفاده كرد.
قدرت حمله: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش تهاجمی قهرمان را افزایش می‌دهد.
قدرت دفاع: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش دفاعی قهرمان را افزایش می‌دهد.(نسبت دفاع در برابر پیاده/سواره نظام یكسان است.)
قدرت حمله کل نیروها: امتیازات اختصاص یافته به این توانایی ارزش تهاجمی كل ارتش را تا 0.2% در سطح (ماكزیمم 20%) افزایش می‌دهد. این جایزه فقط زمانی اعمال می‌شود كه قهرمان به همراه ارتش در حال حمله باشد.
قدرت دفاع کل نیروها: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش دفاعی كل ارتش را تا 0.2% در سطح (ماكزیمم 20%) افزایش می‌دهد. این جایزه فقط زمانی اعمال می‌شود كه قهرمان به همراه ارتش در حال دفاع باشد. بقیه لشگریان مدافع كه تحت كنترل شما نباشند مشمول این جایزه قرار نمی‌شوند.
سرعت ترمیم زخم‌ها: امتیازات اختصاص یافته به این توانایی سرعت بازسازی قهرمان را بالا می‌برد.
در سطوح 10، 15 و 20 عمارت قهرمانان می‌توانید 1، 2 و 3 سرزمین متروکه را با استفاده از قهرمانتان تسخیر کنید. بسته به نوع سرزمینی كه تسخیر می كنید تولید یکی از محصولات (در مورد برخی سرزمین‌ها دو مورد از محصولات(افزایش خواهد یافت. سرزمین‌های تسخیر نشده‌ای را كه می‌خواهید اشغال كنید حنماً باید در حیطه 7×7 دهكده شما باشد.
نکته: برای هر دهکده فقط سه سرزمین را می‌توان تسخیر کرد.

در مثال زیر دهكده شما به رنگ مشکی و سرزمین‌هایی كه به طور فرضی می‌توانید تسخیر كنید به رنگ قرمز مشخص شده است.

سرزمین‌های تسخیر شده توسط دیگر بازیکنان را هم شما می‌توانید تسخیر کنید، برای این کار حتماً باید امکان تسخیر سرزمین در عمارت قهرمانان شما وجود داشته باشد، در اینصورت با حمله عادی می‌توانید وفاداری سرزمین حریف را کم کرده و مالک آن شوید. به خاطر داشته باشید که باید در این حملات حتماً قهرمان فرستاده شود وگرنه نمی‌توانید سرزمین را تسخیر کنید.
اگر دهكده‌ای كه به آن حمله می‌كنید در لحظه حملات شما از قبل دارای 3 سرزمین باشد با اولین حمله موفقیت‌آمیز وفاداری سرزمین از 100% به 0% كاهش می‌یابد و به این ترتیب سرزمین از آن شما می‌شود. اگر دارای 2 سرزمین باشد حملات، وفاداری را تنها تا 60% كاهش می‌دهد و داشتن فقط یك سرزمین موجب می‌شود در یك حمله موفقیت‌آمیز وفاداری آن تنها تا 40% كاهش یابد.
دو نکته :
نیروهای با مقادیر اماری بالاتر (حمله و دفاع) مسلما از نیروهای با مقادیر اماری كمتر، بهتر و قوی تر بوده و برای تربیت شدن بعنوان قهرمان بهتر خواهند بود. پس قابلیتهای نیروهای خود را بدقت ارزیابی نموده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
هر بازیکن می توانند مخزنی با سه قهرمان داشته باشد و هر زمانی كه قهرمان فعال می میرد او می تواند یكی از سه قهرمان مخزنش را احیاء کند
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارسال شده در: آموزش نظامی  , شنبه 7 آذر 1388
نویسنده: مرتضی  ,  ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام  ,  نظرات ( )


درباره ی ما
سلام

۩
۩۩۩
ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞POOP۞۩ஜ
۩۩۩۞۩۩۞۩۞۩۞۩۩۩

این وب را بچه های اتحاد IRAN(POOO) راه اندازی کردن تا شما دوستان عزیز علاوه با یادگیری مباحث این بازی با آن هم نیز آشنا شوید. امیدواریم که این وب رضایت شما را جلب کند .

ثبت نام در تراوین
 ثبت نام در تراوین

برای ثبت نام هنوز دیر نیست

شما می توانید با وارد شدن به تراوین ثبت نام کنید و شروع به بازی کردن کنید

آمار و اطلاعات

» کل بازدید:
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :

نظر سنجی
در ارتباط با كیفت پایگاه اینترنتی اتحاد ایران نظر بدهید.....