تبلیغات
تراوین بلاگ IRAN-POOP - فرمول بازی كردن 1
نویسندگان
1. مرتضی   2.آرش
آرشیو ماهانه
پشتیبانی
 
انتخاب زبان

فرمول یک: در یک دهکده باید فقط یا سرباز دفاعی تولید کرد یا سرباز تهاجمی.بالفرض اگر چندین دهکده کنار هم ساخته باشید، میتوانید تعدادی از آنها را فقط مختص ساخت نیروهای دفاعی کنید، و تعداد دیگری از دهکده ها رامختص ساخت نیروهای تهاجمی. دلیل: از نظر تهاجمی، همیشه قانون به گونه ای است که هر چقدر ارتش شما بیشتر باشد، کشته ی کمتری میدهید اما کشته ی بیشتری میگیرید.حال که Crop محدود است، بهتر است برای تهاجم از یک دهکده، همه ی سربازهای ساخته شده در آن تهاجمی باشند... ارتش تدافعی برای فرستادن به حمله ساخته نشده اند، و لذا بهتر است در دهکده ی تهاجمی وجود نداشته باشد. پس اگر در یک دهکده فقط نیروی تهاجمی ساخته شود، هنگام حمله با نهایت قدرت به هدف ضربه زده خواهد شد، با متحمل شدن  کمترین خسارتی.
برای اطمینان بیشتر، میتوانید دهکده ای کنار دهکده ی تهاجمی بزنید و آن را فقط برای ساخت سربازهای تدافعی بکار بگیرید.. اگر بالفرض به دهکده ی تهاجمی شما حمله شد، میتوانید سربازهای تهاجمی خود را از دهکده خارج کرده، و نیروهای تدافعی را به آنجا ارسال کنید تا از دهکده دفاع کنند. به همین راحتی!
اگر در یک دهکده هر دو نوع سرباز تدافعی و تهاجمی وجود داشت باشد، ضریب تهاجم و دفاع دهکده بسیار شکننده و ضعیف خواهد بود.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارسال شده در: آموزش  , جمعه 6 آذر 1388
نویسنده: آرش  ,  ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام  ,  نظرات ( )


درباره ی ما
سلام

۩
۩۩۩
ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞POOP۞۩ஜ
۩۩۩۞۩۩۞۩۞۩۞۩۩۩

این وب را بچه های اتحاد IRAN(POOO) راه اندازی کردن تا شما دوستان عزیز علاوه با یادگیری مباحث این بازی با آن هم نیز آشنا شوید. امیدواریم که این وب رضایت شما را جلب کند .

ثبت نام در تراوین
 ثبت نام در تراوین

برای ثبت نام هنوز دیر نیست

شما می توانید با وارد شدن به تراوین ثبت نام کنید و شروع به بازی کردن کنید

آمار و اطلاعات

» کل بازدید:
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :

نظر سنجی
در ارتباط با كیفت پایگاه اینترنتی اتحاد ایران نظر بدهید.....