تبلیغات
تراوین بلاگ IRAN-POOP - نكات مهم در ارتباط با قهرمان
نویسندگان
1. مرتضی   2.آرش
آرشیو ماهانه
پشتیبانی
 
انتخاب زبان

قهرمان چند تا کار رو میتونه انجام بده:
1. تسخیر سرزمینهای متروکه
2. دزدیدن نقشه ساختمان WW
3. شرکت در جنگها برای افزایش قدرت نیروهای شما.

2 مورد اول در دو بخش مجزا قبلا توضیح داده شده.

قابلیتهای قابل پیشرفت قهرمان
هر قهرمان، در هر جنگی که شرکت میکنه، چه زنده بمونه چه نه، به تعداد نیروهایی که میکشه (توی این بازی به تعداد گندمی که هر عنصر نظامی مصرف میکنه نیرو میگیم یعنی مثلا اسبی که 3 تا گندم مصرف میکنه 3 نیرو حساب میشه) تجربه بدست میاره. هر وقت تعداد تجربه اش از حدودی که مشخصه بیشتر بشه سطح قهرمان شما بیشتر میشه و شما قادرین قهرمان خودتونو ارتقا بدین. این که این حدود چی هستند رو میتونین توی لینک توی جدولی که بالاش نوشته Experience ببینید.

http://help.travian.com/index.php?ty...50#herocreator

یعنی مثلا وقتی قهرمان شما تو جنگهایی که شرکت کرده ( چه حمله چه دفاع) تونسته باشه 28000 نیرو رو کشته باشه اونوقت با توجه به جدول میشه فهمید که شما یک قهرمان سطح 23 دارین. حالا این سوال پیش میاد که سطح قهرمان به چه دردی میخوره. شما توی هر سطح (حتی سطح 0) میتونین 5 بار قابلیتهای قهرمان خودتون زیاد کنین. قابلیتهای یک قهرمان به این شرحه:
1. قدرت حمله : شما هر بار که این قابلیت رو افزایش میدید، تنها قدرت حمله قهرمان خودتون رو زیاد میکنین.
2. قدرت دفاع : شما هر بار که این قابلیت رو افزایش میدید، تنها قدرت دفاع قهرمان خودتون رو زیاد میکنین.
3. قدرت حمله کل نیروها : شما هر بار که این قابلیت رو افزایش میدید، قدرت حمله کل ارتشتونو وقتی که با قهرمانتون دارند حمله میکنن افزایش میدید. (حداکثر 20 درصد)
4. اقدرت دفاع کل نیروها: شما هر بار که این قابلیت رو افزایش میدید، قدرت دفاع کل ارتشتونو وقتی که با قهرمانتون در حال دفاع هستند رو افزایش میدید. (حداکثر 20 درصد)
5. سرعت ترمیم زخمها: با افزایش این قابلیت میتونین وقتی قهرمانتون توی یه جنگ آسیب دیده اونو سریعتر به سلامتی کامل برگردونین.

توی همین لینک
http://help.travian.com/index.php?ty...50#herocreator

بالای همون جدوله شما میتونین نوع قهرمان رو انتخاب کنید و با اضافه کردن قابلیتهای اون میتونین ببینین که خود قهرمانتون چه قدر قوی میشه و در ضمن در زیر اون قسمت میتونین ببینین که اگه قهرمانتون بمیره برای دوباره زنده کردن اون چه قدر باید محصول و زمان صرف کنین. مثلا برای یک شمشیرزن رومی (imperian) به سطح 34
شما باید 28000 30000 38500 16000 محصول و یک روز و 22 ساعت و 40 دقیقه زمان صرف کنین.
ولی دوباره همون قهرمان سطح 34 را خواهید داشت با همون قابلیتها.

- چگونه قابلیتهای قهرمان خود را بالا ببریم؟
شما در اول بازی 3 سطح به قدرت حمله و 3 سطح به قدرت دفاع قهرمان (15 بار افزودن) اضافه کنین که هم اول بازی رو از دست ندید هم کمی مطمئن باشین که توی حمله و دفاع، قهرمان شما آخرین نیرویه که میمیره توی جنگ.
بعدش دیگه با توجه به استراتژی خودتون که دفاعی هستین یا هجومی یا استاندارد همه تجربه هایی که قهرمان بدست میاره روی امتیاز حمله و امتیاز دفاع خرج کنین. قدرت احیا هم بستگی به تعداد جنگهاتون داره ولی به طور میانگین 15-30 تا کافیه. (3 تا 6 سطح)
دلیل اینکه شما باید به جای اضافه کردن قدرت حمله قهرمان روی قدرت حمله کل نیروها کار کنین اینه که شما الانو نبینین. وقتی رو ببینین که یه ارتش مثلا 20 هزار نیروویی دارین اون موقع قهرمان شما اگه امتیاز حمله اش تا 100 رفته باشه میتونه به حمله شما 20% اضافه کنه. 20% یه ارتش 20000 هزار نفری حدودا قدرت 4000 نیرو رو داره که این خیلی بیشتر از وقتیه که شما قدرت فقط قهرمانتونو زیاد میکنین.

- چه نیرویی رو به عنوان قهرمان انتخاب کنم.
3 تا فلسفه وجود داره.
1. قویترین نیروی هجومی
2. سریعترین نیروی هجومی
3. ارزانترین نیروی هجومی

گروه اول معتقند که با اضافه کردن قدرت هجومی قویتیرن نیروی هجومی قویترین قهرمان رو خواهند داشت.
گروه دوم معتقند که قهرمان باید سریع باشه تا سریع بتونه جابجا شه.
گروه سوم معتقدند که قهرمان باید ارزون باشه تا اگه تو یه جنگ در سطوح بالا از دست رفت واسه دوباره زنده کردنش هم هزینه کمتری پرداخته بشه هم زمان کمتری مصرف شه.
من شخصا با گروه سوم معتقدم. و برای رومیها شمشیرزن یا لژیونر و برای گاولها شمشیرزن یا سرباز ساده، و برای توتنها گرزدار رو پیشنهاد میکنم.

نکات آخر هم این که:
- ارتقای نیروها در اسلحه سازی و یا زره سازی، تاثیری روی قهرمان نخواهد گذاشت.
- قهرمان نمیتونه محصولی رو حمل کنه
- شما وقتی قهرمانتونو به همراه عده ای نیرو برای یک ده به عنوان پشتیبان میفرستین، امتیاز دفاعی قهرمان فقط به نیروهای خودتون که تو اون جنگ شرکت کنند، تعلق میگیره و نه به همه نیروهایی که اونجا هستند، پس اگه هیچ نیرویی با قهرمانتون نفرستین، قهرمانتون تنها میتونه اونجا با کشته شدن نیروهای مهاجم، تجربه بدست بیاره و ارتقا پیدا کنه. اگه 3 تا قهرمان دیگه هم تو همون دهکده به عنوان پشتیبان باشن اونوقت، تجربه ای که قهرمان شما بدست میاره یک چهارم نیروهای کشته شده مهاجم خواهد بود.
- شما میتونین 2 یا 3 تا قهرمانم داشته باشین ولی فقط یکی از اونها زنده است و وقتی یکی از اونها میمیره شما میتونین از یک قهرمان دیگه تون استفاده کنین. ولی مساله اینه که تجربه هر کدوم به تعداد نیروهاییه که دقیقا خود همون قهرمان کشته پس بهتره با یک قهرمان کار کنین تا تجربه اون بیشتر باشه
-قابلیتهای قهرمان رو فقط در سطح 0 میشه کم و زیاد کرد و اون طوری که میخواهی دوباره توزیع کرد. در سطوح بالاتر به هیچ وجه این امکان وجود ندارد.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارسال شده در: آموزش نظامی  , جمعه 6 آذر 1388
نویسنده: آرش  ,  ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام  ,  نظرات ( )


درباره ی ما
سلام

۩
۩۩۩
ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞POOP۞۩ஜ
۩۩۩۞۩۩۞۩۞۩۞۩۩۩

این وب را بچه های اتحاد IRAN(POOO) راه اندازی کردن تا شما دوستان عزیز علاوه با یادگیری مباحث این بازی با آن هم نیز آشنا شوید. امیدواریم که این وب رضایت شما را جلب کند .

ثبت نام در تراوین
 ثبت نام در تراوین

برای ثبت نام هنوز دیر نیست

شما می توانید با وارد شدن به تراوین ثبت نام کنید و شروع به بازی کردن کنید

آمار و اطلاعات

» کل بازدید:
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :

نظر سنجی
در ارتباط با كیفت پایگاه اینترنتی اتحاد ایران نظر بدهید.....